Висловлюємо величезну подяку всій команді компанії Діалог за професійний підхід та високу якість роботи. Неймовірно вразило, що кожен гравець їхньої команди максимально залучений в процес! Проводячи захід, ми були впевнені на 100%, що все пройде відмінно - технічна підтримка тримає все під контролем, перекладачі дуже грамотно переводять спікерів і приділяють увагу емоційній складовій перекладу. А найголовніше впевненість і відкритість компанії відчувається ще до початку співпраці. Величезне спасибі менеджменту і всій команді Діалогу за першокласну роботу. З радістю будемо зустрічатися з вами на наших наступних проектах. Рекомендую команду Діалогу, як надійного партнера і професійну компанію з надання послуг синхронного перекладу.

Катерина Божкова, Генеральний директор KA Group LLC


Компанія AmwayTravel вже багато років масштабно співпрацює з компанією "Діалог-Київ" в сфері чартерних авіаперевезень. Всі ці роки "Діалог-Київ" була надійним партнером, який забезпечував належну організацію всіх чартерних програм з максимальною гнучкістю і увагою до деталей. Для нас "Діалог" - це партнер, якому можна довіряти.

Екарт Райхе, Голова AmwayTravel Europe, Amway Services GmbH


Ми є офіційним туристичним агентством ряду німецьких спортивних федерацій, і співпрацюємо з компанією "Діалог-Київ" вже багато років.

Наша співпраця завжди була плідною, навіть в такі непрості періоди, як Євро-2012. "Діалог-Київ" - надійний партнер, і я можу рекомендувати їх як компанію, в якій ви можете отримати будь-які необхідні вам послуги.

Діалог-Київ - наш ексклюзивний партнер в Україні з питань розміщення, організації прийомів, трансферів, екскурсій, харчування і надання будь-яких інших туристичних послуг.

Франк Юнгерманн, Виконавчий директор, Vietentours, Germany


В ході нашого тісного співробітництва в минулому році компанія «Діалог» зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний швидко, гнучко і оперативно знаходити рішення для забезпечення наших перекладацьких потреб.

Компанія «SEMANTIS»


Протягом багатьох років Діалог є надійним партнером PBN Hill+Knowlton Strategies в Україні. Визнаний професіоналізм та високі етичні стандарти ведення бізнесу роблять компанію однією з кращих в Україні. Бездоганна робота перекладачів завжди отримує найвищі відгуки наших клієнтів.

Мирон Василик, старший віце-президент і керуючий директор, PBN Hill+Knowlton Strategies – Ukraine


Центр міжнародних та порівняльних досліджень (Center for International and Comparative Studies), регулярно проводить міжнародні конференції з широкою участю іноземних гостей з Європи, США, країн СНД і має позитивний досвід роботи з агентством "Діалог-Київ". Наша співпраця дуже плідна. "Діалог-Київ" надійний діловий партнер. Бажаємо цієї компанії подальших успіхів у роботі.

А.К. Орел, Генеральний директор Центру, Надзвичайний і Повноважний Посол


Компанія "Бьорк і Бострем Спорттури" зі Швеції була офіційним партнером ФІФА та Федерації футболу Швеції під час чемпіонату Євро 2012. Ми вибрали Діалог-Київ нашим місцевим партнером на час проведення ЄВРО 2012 на замовлення номерів у готелях, організації автобусних трансферів і представницьких прийомів для наших замовників під час їх перебування в Києві. Я дуже задоволений нашою співпрацею під час проведення Євро 2012 і можу рекомендувати Діалог-Київ як партнера на майбутнє.

Гуннар Баклунд, "Бьорк і Бострем Спорттури", Швеція

Поршневые компрессоры для холодильных установок

Думаете, как купить холодильный компрессор, тогда эта информация будет вам полезной. Поршневые компрессоры для холодильников изготовлены и работают по такому же принципу, как и автомобильные. Сжатие паров хладагента происходит за счет движения поршня. Соответственно, чем больше самих поршней, тем более продуктивной получается работа такого устройства. Однако, поршневые компрессоры для промышленности не всегда являются самым удачным вариантом, несмотря на безотказность работы и длительный срок эксплуатации. В промышленном холодильном оборудовании чаще всего устанавливаются винтовые компрессоры. Рабочим телом в таких устройствах выступает пара вращающихся роторов, которые своими лопастями «сжимают» пары фреона. Такой компрессор является эффективной альтернативой поршневым компрессорам за счет более экономной и тихой работы, уменьшения вибрации и более высокой мощности.

Трубогибочный станок "ММЗ-3101"- №1 предназначен для гибки труб из черных, цветных.. Современный надежный трубогибочный станок УГС-6/1А. ОАО «Московский Механический Завод №3» Проектирование и производство станочного оборудования и оснастки.

e01f7350