Висловлюємо величезну подяку всій команді компанії Діалог за професійний підхід та високу якість роботи. Неймовірно вразило, що кожен гравець їхньої команди максимально залучений в процес! Проводячи захід, ми були впевнені на 100%, що все пройде відмінно - технічна підтримка тримає все під контролем, перекладачі дуже грамотно переводять спікерів і приділяють увагу емоційній складовій перекладу. А найголовніше впевненість і відкритість компанії відчувається ще до початку співпраці. Величезне спасибі менеджменту і всій команді Діалогу за першокласну роботу. З радістю будемо зустрічатися з вами на наших наступних проектах. Рекомендую команду Діалогу, як надійного партнера і професійну компанію з надання послуг синхронного перекладу.

Катерина Божкова, Генеральний директор KA Group LLC


Компанія AmwayTravel вже багато років масштабно співпрацює з компанією "Діалог-Київ" в сфері чартерних авіаперевезень. Всі ці роки "Діалог-Київ" була надійним партнером, який забезпечував належну організацію всіх чартерних програм з максимальною гнучкістю і увагою до деталей. Для нас "Діалог" - це партнер, якому можна довіряти.

Екарт Райхе, Голова AmwayTravel Europe, Amway Services GmbH


Ми є офіційним туристичним агентством ряду німецьких спортивних федерацій, і співпрацюємо з компанією "Діалог-Київ" вже багато років.

Наша співпраця завжди була плідною, навіть в такі непрості періоди, як Євро-2012. "Діалог-Київ" - надійний партнер, і я можу рекомендувати їх як компанію, в якій ви можете отримати будь-які необхідні вам послуги.

Діалог-Київ - наш ексклюзивний партнер в Україні з питань розміщення, організації прийомів, трансферів, екскурсій, харчування і надання будь-яких інших туристичних послуг.

Франк Юнгерманн, Виконавчий директор, Vietentours, Germany


В ході нашого тісного співробітництва в минулому році компанія «Діалог» зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний швидко, гнучко і оперативно знаходити рішення для забезпечення наших перекладацьких потреб.

Компанія «SEMANTIS»


Протягом багатьох років Діалог є надійним партнером PBN Hill+Knowlton Strategies в Україні. Визнаний професіоналізм та високі етичні стандарти ведення бізнесу роблять компанію однією з кращих в Україні. Бездоганна робота перекладачів завжди отримує найвищі відгуки наших клієнтів.

Мирон Василик, старший віце-президент і керуючий директор, PBN Hill+Knowlton Strategies – Ukraine


Центр міжнародних та порівняльних досліджень (Center for International and Comparative Studies), регулярно проводить міжнародні конференції з широкою участю іноземних гостей з Європи, США, країн СНД і має позитивний досвід роботи з агентством "Діалог-Київ". Наша співпраця дуже плідна. "Діалог-Київ" надійний діловий партнер. Бажаємо цієї компанії подальших успіхів у роботі.

А.К. Орел, Генеральний директор Центру, Надзвичайний і Повноважний Посол


Компанія "Бьорк і Бострем Спорттури" зі Швеції була офіційним партнером ФІФА та Федерації футболу Швеції під час чемпіонату Євро 2012. Ми вибрали Діалог-Київ нашим місцевим партнером на час проведення ЄВРО 2012 на замовлення номерів у готелях, організації автобусних трансферів і представницьких прийомів для наших замовників під час їх перебування в Києві. Я дуже задоволений нашою співпрацею під час проведення Євро 2012 і можу рекомендувати Діалог-Київ як партнера на майбутнє.

Гуннар Баклунд, "Бьорк і Бострем Спорттури", Швеція

Трубогибочный станок "ММЗ-3101"- №1 предназначен для гибки труб из черных, цветных.. Современный надежный трубогибочный станок УГС-6/1А. ОАО «Московский Механический Завод №3» Проектирование и производство станочного оборудования и оснастки.

e01f7350