Терміновий переклад документів - одна з послуг, яку надає наше перекладацьке агентство. Сьогодні нелегко знайти компанію, яка оперативно і на високому рівні може виконати переклад технічних текстів і документів. Звернувшись до нас, ви зможете розраховувати на якісне надання послуг. У нашому штаті працюють фахівці, які часто бувають за кордоном і спілкуються з носіями мови, вони мають наукові ступені і викладають в університетах. Якщо буде потрібно консультація фахівця іншої галузі (наприклад, при медичному або технічному перекладі), вони звертаються за допомогою до колег.

Ми пропонуємо здійснити терміновий переказ наступних документів:

  • статуту чи договору;
  • паспорта, свідоцтва та посвідчення водія;
  • технічних і юридичних текстів;
  • документів, надісланих електронною поштою;
  • переклад документа з нотаріальним посвідченням і т.д.

Переваги термінового переведення документів в бюро перекладів «Діалог Київ»

Ми пропонуємо послуги з перекладу в найкоротші терміни на найвигідніших умовах, що стало багато в чому можливо завдяки мінімальним витратам. До того ж періодично у нас діють акції та спеціальні пропозиції: в цей час надається додаткова знижка. Просто зателефонуйте нам, і наші співробітники візьмуть замовлення на терміновий переклад і відразу ж приступлять до його виконання. Наш офіс відкритий для Вас в самому центрі Києва. Однак жителі інших населених пунктів України можуть скористатися послугами нашої компанії дистанційно.

Терміновий переклад документів

До дрібниць продуманий процес роботи дозволяє нам робити переклади документів в мінімальні терміни. За довгі роки діяльності нашого агентства перекладів були переведені тисячі текстів в терміновому порядку. Переважна більшість наших замовлень на англійській мові, проте ми перекладаємо тексти і на інші мови.

Як визначається вартість термінового перекладу документів

На ціну перекладацьких послуг впливає цілий ряд критеріїв. Перш за все, це обсяг документа, складність роботи і мова, також на вартості позначиться необхідність запевнення у нотаріуса. Багато процесів ми виконуємо в мінімальні терміни, наприклад, це стосується перекладу паспорта. На ціну також впливає ступінь терміновості: так, якщо робота потрібна була ще «вчора», то вартість її буде максимальною.

Якщо вам потрібно зробити письмовий переклад документів, ми не жертвуємо якістю - наші редактори досконально перевірять текст і гарантують відсутність помилок. Звернувшись до нас, ви довірите роботу в руки найкваліфікованіших фахівців. Перекладацьке бюро «Діалог Київ» надає послуги будь-якої складності.

Ви хочете замовити переклад тексту з особливою зручністю? Ми допоможемо і в цьому. Наша компанія пропонує безліч способів оплати, і ви самі оберете найбільш підходящий. Вам навіть не доведеться їхати до нас, оскільки ми пропонуємо послуги дистанційно. Перекладацька агенція «Діалог Київ» - найкращі переклади в найкоротші терміни!