Професійні перекладачі бюро перекладів «Діалог-Київ» пропонують клієнтам технічний письмовий переклад, виконаний за доступною ціною. Досвідчені лінгвісти скажуть, що не кожен фахівець, який володіє іноземною мовою, здатний коректно перекласти спеціалізований текст. В епоху розвинених міжнародних відносин товарно-грошові операції займають одне з провідних місць у співпраці між країнами. Сьогодні в Україну поставляються товари з багатьох країн світу: США, Японії, Італії, В'єтнаму, Німеччини, Франції і т.д. На ринок нашої країни здійснюються поставки всіх видів товарів. Щодня ми стикаємося з масою предметів - від дрібних канцелярських, до великих промислових об'єктів. Побутова техніка стала частиною нашого життя - пральні машини, кавоварки, фотоапарати і телефони. Але не завжди керівництво по експлуатації того чи іншого приладу представлено українською мовою. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісний технічний письмовий переклад інструкції, керівництва по експлуатації, інші необхідні документи для проходження митниці або приватного користування.

Ні для кого не секрет, що Китай є одним з найбільших постачальників продукції на український ринок. Але як всі ці товари, якими ми щодня користуємося, потрапляють на територію країни? Чинне законодавство державного митного контролю допускають прийом товарів до митного оформлення тільки при пред'явленні експортної митної декларації. Не завжди переклад експортної митної декларації Китай може взяти на себе. У більшості випадків українські компанії самі оформляють відповідні документи. У нашій компанії ви можете замовити переклад китайської експортної декларації, який буде виконаний на належному рівні і в установлені терміни.

Технічний письмовий переклад

Переклад китайської експортної декларації - особливий вид перекладу, що має на увазі певний рівень знання не тільки мови, а також специфіки оформлення документації відповідно до норм, встановлених митним контролем. Співробітники нашої компанії виконають письмовий переклад експортної декларації, дотримуючись точність митної спеціалізованої термінології, зі збереженням стилістики документації.

Цінова політика компанії відрізняється демократичністю - ви самі можете в цьому переконатися. Ми завжди з радістю йдемо на зустріч клієнтам, які замовляють у нас великі обсяги перекладів. Таким замовникам надається дисконт. На сайті ви можете ознайомитися з переліком спеціальних пропозицій і скористатися відповідною конкретно вам.

Щоб замовити переклад китайської експортної декларації, зв'яжіться з менеджером компанії за вказаним на сайті контактним телефоном. Також ви завжди можете звернутися в наш офіс, розташований в центрі Києва, на Бессарабській площі.

прием металлолома цена за 1 кг Вывоз металлолома может быть как платным, так и бесплатным, а стоимость зависеть от удаленности пункта приема. Униблок индивидуально подходит к вопросу самовывоза - лично обсуждаем с вами условия без ущерба цене лома. В) Решите, нужен ли демонтаж металлолома В зависимости от того, в каком виде вы будете сдавать металлолом, можно получить за него разную сумму.

e01f7350