Технічний переклад з англійської є одним з найбільш затребуваних видів замовлень нашого бюро. Це й не дивно, адже англомовні держави впевнено займають лідируючі позиції в науковому прогресі і промисловому виробництві. До того ж виробники з інших країн, які випускають всіляку техніку, надають інструкції до неї на міжнародній мові.

Якщо ви шукаєте перекладацьке бюро, англійська мова якого не викликає сумніву, зверніться в агентство перекладів «Діалог Київ». У нас можна замовити переклад IT і комп'ютерної документації, текстів медичної, фармацевтичної, біохімічної та інших тематик. Технічний переклад є одним з найскладніших видів перекладів. Особливі труднощі можуть виникати через термінології, які далеко не завжди усталені, до того ж важливо передати точний зміст статті або інструкції з урахуванням мовних особливостей.

Компанія «Діалог Київ» переведе інструкції та документацію до побутової техніки. Оскільки такі тексти повинні бути доступні для розуміння широкого кола людей, від них очікується, що вони будуть легкими, змістовними і якісними. Нерідко спосіб викладу інструкції впливає на загальне враження від товару. А помилки в змісті можуть привести до того, що користувач, знайомлячись з роботою техніки, пошкоджує її.

Технічний переклад з англійської мови

Технічний переклад з англійської від компанії «Діалог Київ»

Якщо ви не хочете ризикувати і з першого разу отримати результат найвищої якості, звертайтеся в наше агентство перекладів. Ось лише деякі переваги співпраці з нами:

  • багатий практичний досвід (понад 25 років роботи в перекладацькій діяльності);
  • переклад технічних текстів будь-якої складності;
  • офіс розташований в центрі Києва;
  • можливість вибору найбільш зручного способу оплати;
  • регулярні акції та спеціальні пропозиції дозволяють отримати суттєву знижку на послуги;
  • можливість віддаленого співробітництва з будь-якої точки України.

Наше бюро перекладів з англійської мови працює в стислі терміни. Оскільки деякі тексти можуть мати значні розміри (цілі томи), з нами вам не доведеться довго чекати результату. Досвідчені фахівці нашої компанії є справжніми професіоналами своєї справи. Звернувшись до нас, ви можете бути повністю впевнені, що письмовий переклад буде довірено тим, хто розбирається в цій тематиці. Економіст буде працювати з текстами з бухгалтерського обліку або бізнес-планами, технар займеться інструкцією до побутової техніки, а медику ми доручимо замовлення фармацевтичного напрямку.

У нашому бюро перекладів англійський текст буде не тільки якісно перекладений російською, але відредагований. Співробітники з науковими ступенями допоможуть отримати результат точний в найдрібніших деталях. Завдяки цьому переклад технічного тексту з англійської мови буде зрозумілим і легко читаним!