Вас цікавить така лінгвістична послуга, як технічний переклад? Відвідайте офіс компанії «Діалог-Київ», щоб замовити переклад будь-якої складності і напрямку. Ми допомогли вже тисячам замовникам і надаємо гарантії якості. Виконання роботи в обумовлений термін - обов'язкова умова, яку ми суворо дотримуємося. Як відомо, науково-технічні письмові переклади завжди були складним завданням, так як за своєю специфікою подібні тексти відрізняються безліччю спеціальних термінів і абревіатур. Людина, що виконує подібне замовлення, повинна не тільки в ідеалі знати іноземну мову, а й розбиратися у всіх тонкощах заданої специфіки. Ми співпрацюємо з дипломованими фахівцями і працівниками філологічних кафедр - це значить, що ви можете сміливо довірити нам найрізноманітніші завдання з перекладу. Крім технічних текстів, ми також готові взятися за медичний переклад, правовий, літературний і багато інших видів.

На сайті вказано номер телефону, за яким можна проконсультуватися і залишити замовлення. Ті, хто проживає віддалено не зазнають незручностей, адже ми готові віддалено надати послуги технічного перекладу і надіслати його електронною поштою. Забрати свою роботу можна й в офісі в друкованому вигляді або замовити доставку кур'єром.

Послуги технічного перекладу

Розцінки в компанії «Діалог-Київ» завжди були і залишаються низькими, що є великою перевагою перед іншими бюро перекладами.

Крім послуг технічного перекладу ми готові допомогти в обробці офіційних документів для візи. Це відповідальне завдання вимагає особливої уваги і ретельності, адже посольство не прийме перекладену з помилками документацію. Навіщо ризикувати залишитися без подорожі в іншу країну, якщо можна за низькою ціною оперативно отримати готові перекладені папери? Наш великий досвід спілкування з юридичними компаніями дозволяє також провести процедуру апостиля, нотаріального засвідчення та легалізації ваших документів.

Наші постійні клієнти можуть розраховувати на дисконт, адже ми завжди раді піти вам на зустріч. Значно заощадити можна якщо замовити у нас відразу великий обсяг переказів або приведіть до нас товариша, як потенційного клієнта. Як бачите, у нас доступна програма лояльності й багато інших приємних бонусів. Дзвоніть прямо зараз!