Бюро перекладів «Діалог-Київ» готовий на високому рівні виконати технічний переклад з фрацузскої та китайської мови. Всім відомо, що цей вид перекладу завжди був складним через велику концентрацію наукових і спеціальних термінів у тексті. Крім двох перерахованих вище мов, ми також візьмемося і за будь-яку іншу.

Технології стрімко розвиваються і в своєму повсякденному житті ми постійно стикаємося з тим чи іншим побутовим пристроєм, водимо автомобіль і користуємося гаджетами. Кожна сучасна людина буквально оточена усіма тими благами, які з'явилися завдяки розвитку промисловості і машинобудування. Багато хто віддає перевагу купувати оригінальне обладнання або пристрій в країні виробника, при цьому всі стикаються з проблемою перекладу інструкції з експлуатації. Важливо пам'ятати, що не дотримання правил використання може призвести до несправності, а часом і до повної непридатності пристрою. Щоб уникнути псування цінного для вас обладнання варто звернутися до нашої команди фахівців, які готові виконати технічні переклади з китайської та багатьох інших мов.

Переклад з французької та китайської

Команда професіоналів «Діалог-Київ» швидко і якісно виконає технічний переклад текстів з французької на українську та з української на французьку. У нашій компанії працюють дипломовані фахівці, працівники та викладачі філологічних і лінгвістичних кафедр, які без труднощів впораються з науково-технічними перекладами будь-якого обсягу. Спектр послуг в нашій компанії дуже широкий - ми готові перевести літературні тексти, медичні, правові та офіційні документи для візи.

Яка ж ціна на технічні переклади з китайської або іншої мови? Зв'яжіться з нашим онлайн-консультантом, щоб оперативно отримати відповідь на питання, що цікавить. Скористайтеся однією із спеціальних пропозицій, щоб отримати відчутну знижку на той чи інший вид послуг. Ми раді надати дисконт тим, хто замовить великі обсяги перекладів. Ми раді заслужити вашу довіру, як вже заслужили довіру тисяч інших клієнтів. Гарантії також надаються в нашій компанії - ми працюємо якісно і здаємо замовлення в термін.

Щоб замовити технічний письмовий переклад з французької або будь-якої іншої мови достатньо здійснити дзвінок за номером вказаним на нашому сайті. Відвідайте особисто наш офіс в Самому центрі Києва на Бессарабській площі. Ми готові працювати і віддалено з жителями більш віддалених населених пунктів.