Працюючи в тій чи іншій промислової або машинобудівної галузі багато хто стикається з тим, що їм необхідний технічний переклад мов. Дана послуга має особливе значення, тому що вимагає особливих знань, старань і уважності. При співпраці з іноземними компаніями необхідний обмін інформацією та знаннями - це означає, що документація буде містити велику кількість наукових і технічних термінів, абревіатур, виразів. Компанія «Діалог-Київ» готова надати вам або вашій фірмі переклад технічної літератури. Наша команда професіоналів складається з дипломованих фахівців, викладачів і працівників філологічних і лінгвістичних кафедр. Ми готові взятися за переклад тексту будь-якої складності і напрямку: технічний, медичний, правовий, літературний і багато інших. Крім усього, ми можемо допомогти вам в перекладі пакета документів, потрібних для оформлення візи. Великий досвід спілкування з нотаріальними конторами дозволяє рятувати клієнтів з апостилізації, нотаріальним посвідченням та легалізацією документів.

Для того, щоб замовити науково-технічний переклад, ви можете:

  • звернутися особисто в наш офіс, який розташований за адресою - Україна, Київ, бул. Тараса Шевченка, 1Б оф.12.
  • зателефонувати нам за номером, вказаним на нашому сайті.

Переклад технічної літератури

Жителі більш віддалених міст можуть скористатися нашою послугою по віддаленій роботі з клієнтом - ми надамо ваш готове замовлення в електронному вигляді поштою. Отримати вже роздрукований письмовий переклад можна у нас в офісі, або замовивши кур'єрську доставку на будинок або офіс. Ціни в компанії «Діалог-Київ» завжди були прийнятними. Кожен може сам порахувати скільки буде коштувати готова робота. У розділі відгуків представлені коментарі наших клієнтів про те, на якому рівні був виконаний їх замовлення - ознайомтеся і, ми впевнені, ви станете нашим наступним задоволеним клієнтом. Ми надаємо всі необхідні гарантії якості та своєчасного виконання робіт.

Як бачите, будь-які труднощі є цілком реальним завданням для нас. Ми готові дістати вашу довіру і надати гарантії якісного перекладу в обумовлені терміни. Спектр послуг в нашій компанії широкий, а рівень фахівців дозволяє перевести на іншу мову тексти самого широкого профілю, в тому числі науково-технічний переклад. Навіщо витрачати свій час і нерви в спробах самостійно перевести складні вираження і терміни? Наш професіонал в рази швидше впорається з завданням на високому рівні. Довірте нам переклад ваших офіційних документів. Телефонуйте нам прямо зараз - ми раді допомогти!