Працюючи в тій чи іншій промислової або машинобудівної галузі багато хто стикається з тим, що їм необхідний технічний переклад мов. Дана послуга має особливе значення, тому що вимагає особливих знань, старань і уважності. При співпраці з іноземними компаніями необхідний обмін інформацією та знаннями - це означає, що документація буде містити велику кількість наукових і технічних термінів, абревіатур, виразів. Компанія «Діалог-Київ» готова надати вам або вашій фірмі переклад технічної літератури. Наша команда професіоналів складається з дипломованих фахівців, викладачів і працівників філологічних і лінгвістичних кафедр. Ми готові взятися за переклад тексту будь-якої складності і напрямку: технічний, медичний, правовий, літературний і багато інших. Крім усього, ми можемо допомогти вам в перекладі пакета документів, потрібних для оформлення візи. Великий досвід спілкування з нотаріальними конторами дозволяє рятувати клієнтів з апостилізації, нотаріальним посвідченням та легалізацією документів.

Для того, щоб замовити науково-технічний переклад, ви можете:

  • звернутися особисто в наш офіс, який розташований за адресою - Україна, Київ, бул. Тараса Шевченка, 1Б оф.12.
  • зателефонувати нам за номером, вказаним на нашому сайті.

Переклад технічної літератури

Жителі більш віддалених міст можуть скористатися нашою послугою по віддаленій роботі з клієнтом - ми надамо ваш готове замовлення в електронному вигляді поштою. Отримати вже роздрукований письмовий переклад можна у нас в офісі, або замовивши кур'єрську доставку на будинок або офіс. Ціни в компанії «Діалог-Київ» завжди були прийнятними. Кожен може сам порахувати скільки буде коштувати готова робота. У розділі відгуків представлені коментарі наших клієнтів про те, на якому рівні був виконаний їх замовлення - ознайомтеся і, ми впевнені, ви станете нашим наступним задоволеним клієнтом. Ми надаємо всі необхідні гарантії якості та своєчасного виконання робіт.

Як бачите, будь-які труднощі є цілком реальним завданням для нас. Ми готові дістати вашу довіру і надати гарантії якісного перекладу в обумовлені терміни. Спектр послуг в нашій компанії широкий, а рівень фахівців дозволяє перевести на іншу мову тексти самого широкого профілю, в тому числі науково-технічний переклад. Навіщо витрачати свій час і нерви в спробах самостійно перевести складні вираження і терміни? Наш професіонал в рази швидше впорається з завданням на високому рівні. Довірте нам переклад ваших офіційних документів. Телефонуйте нам прямо зараз - ми раді допомогти!

система расчета вознаграждения Все работает аналогично системе вознаграждений. Функционал позволяет настраивать схемы расчета штрафов по группам партнеров или индивидуально. Также можно проводить ручной перерасчет по конкретному партнеру, если какой-либо из параметров изменился, а программа уже обработала данные.

e01f7350