Людина, що бажає відвідати іншу країну завжди стикається зі складнощами під час оформлення пакету документів для візи, в тому числі потрібен апостиль документів. Даний вид спрощеної легалізації документа також є необхідним у тому випадку, якщо ви вирішили влаштуватися на роботу за кордоном, укласти шлюб з іноземцем або вступити до закордонне вищий навчальний заклад. Наше бюро перекладів в Києві готове вам допомогти таких питаннях, як переклад документів, апостиль і легалізація. Ми маємо великий досвід спілкування з юридичними фірмами і дотримуємося всіх правові норми при оформленні ваших цінних паперів. Не ризикуйте своєю репутацією в спробах самостійно виконати письмовий переклад офіційних документів, в яких міститься безліч спеціальних термінів і абревіатур. Довірте таку важливу і копітку роботу команді наших професіоналів. Співробітники компанії «Діалог-Київ» є дипломованими фахівцями лінгвістичних наук і працівниками мовних кафедр.

ЗАМОВТЕ АПОСТИЛЬ ДОКУМЕНТІВ

Переклад і легалізація документів проводяться в нашій компанії оперативно, якісно і здається в обумовлені терміни. Ми готові доставити готове замовлення нашим клієнтам кур'єрською доставкою - це значить, що ви отримаєте свої документи не виходячи з дому чи офісу. Якщо ви проживете в інших містах, то ми готові співпрацювати з вами віддаленим способом або надати послугу з переказу по телефону. Наш менеджер готовий оперативно відповісти на всі ваші запитання.

Переклад та легалізація документів

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТІВ І АПОСТИЛЬ?

Ціни в нашій компанії є низькими - можете самі в цьому переконатися звернувшись до нас. Ми будемо раді надати знижку постійним клієнтам і тим, хто приведе з собою друга. Ознайомтеся з переліком спеціальних пропозицій. Оплата проводиться різними способами і ви можете вибрати найбільш зручний для вас: інтернет-переклад, банківський розрахунок або оплата готівкою кур'єру або в офісі.

Компанія «Діалог-Київ» готова допомогти всім тим, кому потрібен переклад документів, апостиль і легалізація. Подорожуйте за кордон без труднощів. Мовний бар'єр не стане перешкодою і для тих, хто збирається працювати в іншій країні або навчатися. Спектр послуг, що надаються в нашій компанії є широким. Нашим фахівцям під силу переклад текстів будь-якої спеціалізації: літературний переклад, технічний, правовий, медичний та багато інших. Якщо ви не впевнені, що ваших знань вистачить для перекладу складних термінів і текстів важливих документів, то довірте цю справу команді наших професіоналів. Економте свій час і сили, замовте апостиль документів - ми в найкоротші терміни подбаємо про постанову даної друку. Телефонуйте або приходьте в наш офіс - ваше замовлення буде зданий в обумовлені терміни!