Якщо ви вирішили відвідати іншу країну і є приватним підприємцем, то вам обов'язково знадобиться переклад податкової декларації на мову приймаючої сторони. Щоб отримати візу необхідно відзвітувати перед іншою країною, про те що ви справно платите податки і можете на законних підставах відвідати дану країну. Подібний документ відрізняється наявністю спеціальних абревіатур і термінів - непідготовлена в даній сфері людина не зможе грамотно здійснити переклад. Навіщо ризикувати своєю репутацією перед закордонним посольством і надавати документацію з помилками? Не намагайтеся самі перевести дані папери, адже вони несуть сувору звітність. Компанія «Діалог-Київ» готова взятися і за переклад митної декларації для тих, хто бажає постачати свій товар за кордон. Для команди наших фахівців не складе труднощів обробити текст будь-якої складності і спрямованості. Ми переводимо медичні документи, правові, податкові, технічні і навіть літературні твори.

Щоб замовити у нас письмовий переклад податкової декларації на англійську, можна:

  • відвідати особисто наш офіс в Києві за адресою бул. Тараса Шевченка, 1Б оф.12.
  • подзвонити нашим менеджерам по телефону +38 (044) 221-7708 дізнатися вартість письмового перекладу і замовити дану послугу.

Переклад податкових та митних декларацій

Якщо ви проживаєте в будь-якому іншому місті, то ми готові працювати для вас віддаленим чином. Ми надішлемо готове замовлення в електронному вигляді або доставимо кур'єром в друкованому. Ми піклуємося про зручність наших клієнтів і зробимо все, щоб наша співпраця вас влаштувала за всіма параметрами. Отримати швидку відповідь на поточне питання можна у наших менеджерів. Як самому вирахувати ціну на переклад податкової декларації? Загальна ціна буде залежати від обсягу тексту, який ви надасте і самої мови. Рівень наших цін завжди залишається низьким. Бажаючі отримати додаткову знижку можуть скористатися спеціальними пропозиціями.

Для постійних замовників і тих, хто приводить до нас своїх друзів також приготовлені відчутні знижки. Ми заслужили довіру тисяч клієнтів і готові отримати і вашу. Вам буде надано перелік гарантій якості і своєчасного виконання замовлення. Ми готові завжди вас проінформувати про те, як йде робота над вашими текстами або документами. Бажаючі отримати візу будуть раді дізнатися, що ми також надаємо послуги з апостилю, нотаріального засвітчення та легалізації офіційних документів.

Якщо вас цікавить переклад текстів іншого напрямку, то ми готові взятися за замовлення будь-якої спеціалізації. Звертаємо вашу увагу на те, що ми співпрацюємо з дипломованими фахівцями, викладачами та працівниками лінгвістичних кафедр - це означає, що ваше замовлення буде виконувати компетентний фахівець високого рівня. Довірте нам переклад ваших документів і текстів особливої значущості - ви залишитеся задоволені результатами нашої роботи!