Не дивлячись на постійний розвиток медицини в нашій країні, дуже багато пацієнтів звертаються до закордонних клінік, які все ще залишаються набагато більш розвиненими. Складні травми і важкі хвороби вимагають знань найдосвідченіших лікарів і найсучаснішого обладнання, чим не завжди можуть порадувати в наших лікарнях. Переклад медичної довідки на іншу мову - це необхідна процедура, яка потрібна для того, щоб ваш новий лікар розумів всі деталі і нюанси вашого захворювання. Завдання такого роду є одним з найскладніших видів науково-технічного перекладу, який вимагає не тільки знання іноземної мови, а й компетентності в сфері самої медицини. Велика концентрація спеціальної термінології та абревіатур ускладнює письмовий переклад в рази, але в нашій компанії працюють дипломовані фахівці, яким не важко перевести ваші медичні документи. До ваших послуг є не тільки бюро медичних переказів - ми надаємо широкий спектр лінгвістичних послуг.

Зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті, щоб замовити переклад медичної карти. Менеджер проконсультує вас і прийме замовлення в обробку.

Переклад медичних довідок

Відвідати наш офіс можна в Києві за адресою бул. Тараса Шевченка, 1Б оф.12 (Бессарабська площа). Жителі більш віддалених міст і населених пунктів зможуть отримати своє замовлення в електронному вигляді - відстань не стане перешкодою нашій з вами співпраці. Ми готові також доставити кур'єром ваш готовий переклад в друкованому вигляді. Отримайте готову роботу на дому або в офісі - це зручно!

Спектр послуг в бюро перекладів «Діалог-Київ» не обмежується тільки медичним перекладом - наші професіонали готові взятися за переклад технічних текстів, правових, літературних і багатьох інших. Ми маємо великий досвід співпраці з нотаріальними конторами, тому готові допомогти вам з апостилем, нотаріальним засвідченням та легалізацією документів. Якщо ви зіткнулися з проблемою перекладу на іншу мову пакета документів для візи, то ми оперативно і якісно візьмемося за це відповідальне завдання. Такий важливий етап потребує окремої уваги і знання спеціальних правових термінів, тому не радимо пробувати самостійно переказувати офіційну документацію.

Низькі ціни і постійні гарячі пропозиції не можуть не порадувати вас. Станьте нашим постійним клієнтом або замовте великий обсяг переказів - ви гарантовано отримаєте знижку. Список спеціальних пропозицій постійно оновлюється і, можливо, саме для вас зараз доступна акція, яка дозволить отримати "приємний бонус". Будь-який бажаючий може самостійно розрахувати вартість виконання перекладу. Оперативно отримати відповідь на питання, щодо замовлення можна у наших менеджерів.