Вам потрібен переклад інструкцій? Не витрачайте час даремно в спробах самостійно виконати переклад складних наукових і технічних термінів - довірте настільки трудомістку задачу нам. Компанія «Діалог-Київ» займається перекладами широкого профілю: науково-технічні тексти, правові, медичні та літературні. У нашому штаті працюють дипломовані фахівці лінгвістичних наук, а також працівники та викладачі філологічних кафедр. Переклад інструкцій слід виконувати томо, хто володіє спеціальними мовними знаннями і досконало володіє тією мовою виробника. Не варто недооцінювати цю послугу, адже інструкції бувають різної значимості і від їх розуміння залежить чи правильно ви будете використовувати пристрій або продукт. Часто причиною псування того або іншого дорогого продукту, є неточне дотримання інструкції, що додається. Якщо ви не хочете потрапити в неприємну ситуацію, то замовте письмовий переклад прямо зараз.

Якщо ви проживаєте в більш віддаленому населеному пункті, то це не стане проблемою для нашої з вами співпраці - ми будемо раді попрацювати над вашим замовлення віддаленим чином. Наш менеджер відповість на питання яке вас цікавить, щодо замовлення. Ми готові надати вам готовий переклад в електронному вигляді або друкованому. Забрати своє замовлення можна в офісі або ми готові надати вам послугу з кур'єрської доставки.

Переклад інструкцій

Будь-яка інструкція, переклад на англійську який вимагає великої уваги - є супровідним документом як до дрібної, так і великої техніки. Не дотримані нюанси у використанні навіть самого дрібного пристрою можуть привести до несправності, а часом і подальшої непридатності. Ми готові надати послуги перекладу за низькими цінами. Як відомо, будь-яка людина буде рада заощадити, тому ми надаємо постійні спеціальні пропозиції. Приведіть до нас знайомого і отримаєте відчутну знижку. Той хто замовить у нас великий обсяг перекладів також отримає дисконт. Ми завжди раді піти на зустріч постійним клієнтам і порадувати їх смачними цінами.

У вас труднощі зі збором пакету документів для візи? Ми раді допомогти тим, хто бажає відправитися в подорож, вчитися за кордоном або змінити місце проживання. Переклад паспорта і багатьох інших офіційних документів має здійснюватися професіоналом, який не допустить прикрих помилок в паперах, які відрізняються особливою важливістю. Ми допоможемо вам у апостилі, нотаріальному засвідченню та легалізації - наш великий досвід спілкування з юридичними фірмами дозволяє здійснювати дані процедури.