Будь-який виробник зобов'язаний надавати митниці експортну декларацію, для того щоб успішно вивезти країні-покупцеві свій товар. Продаж в інші країни приносить дохід, популярність товару і підвищує в рази його виробництво. Кожен постачальник бажає, щоб його продукція була пізнавана якомога більшої кількості країн, але ніхто не відміняв митні закони, тому ми зобов'язані строго звітувати перед приймаючою країною що ми завозимо і в якій кількості. Для того, щоб без проблем ваш перевізник зміг доставити товар через кордон потрібно грамотно заповнена декларація, переклад якої викликає труднощі в зв'язку з наявністю спеціальних термінів і абревіатур. Бюро перекладів «Діалог-Київ» готова допомогти вашій фірмі з перекладом різного роду документації. Довіртеся досвіду наших професіоналів і залишитеся задоволені результатами. Ми надаємо лінгвістичні послуги широкого напрямку - письмовий переклад технічних текстів, медичних, правових і літературних. Наші співробітники мають високий рівень спеціальних знань - багато хто працює на філологічних і лінгвістичних кафедрах.

Зверніть увагу на номер телефону, який вказаний на нашому сайті, за яким наш менеджер люб'язно проконсультує вас і відповість на питання. Приходьте в наш офіс за адресою бул. Тараса Шевченка, 1Б оф.12, щоб в теплій обстановці обговорити всі нюанси замовлення. Мешканці віддалених міст можуть без проблем також співпрацювати з нами віддаленим чином. Оперативно задати питання може кожен бажаючий нашому менеджеру.

Переклад експортної декларації

Переклад експортної декларації повинен виконуватися професіоналом, який найбільш компетентний в даному питання - ми готові взятися за таке важливе завдання. Крім усього до нас можна звернутися за нотаріальним посвідченням, легалізацією та апостилем документів. Ми маємо великий досвід у допомозі клієнтам, які готують пакет документів для візи.

У нас постійно присутній перелік спеціальних пропозицій, які дають можливість отримати додаткові знижки на той чи інший вид послуг. Ми готові надати дисконт постійним клієнтам і тим, хто замовляє переклади в великих обсягах.

Нехай мовний бар'єр не стане перешкодою вашої навчанні, бізнесу, спілкування з родичами і подорожей - компанія «Діалог-Київ» готова виручити вас навіть з найскладнішим видом перекладу в короткі терміни. Ваша довіра для нас понад усе, тому ми надаємо клієнтам всі необхідні гарантії якості та своєчасного виконання замовлення. Телефонуйте нам прямо зараз - ми будемо раді, якщо ви станете нашим наступним задоволеним замовником.