Вирішили виїхати закордон відпочити? «А віза є?» - Перше питання, яке Вам зададуть в будь-якому туристичному агентстві.

Насправді, складності оформлення візи і перекладу супутніх візових документів щорічно відлякує сотні туристів. У даній статті наше київське бюро перекладів розкриває всі секрети оформлення візи, а також дає корисні поради мандрівникам.

Європа - воістину чарівний, романтичний і цікавий напрямок. Кожен може почерпнути для себе щось цікаве: любителі пива можуть насолодитися напоєм в Німеччині, романтики - влаштувати романтичну вечерю в Парижі, любителі історії - зануритися в минуле в Римі... Проте, все більше людей відмовляються від поїздки в країну своєї мрії через складності бюрократичного процесу - оформлення візи. Не лякайтеся - в цьому немає нічого складного. Основне правило - вивчіть список всіх необхідних документів на сайті візового центру або консульства (не на сайті туристичного бюро), і зберіть пакет документів. Також пам'ятайте, що необхідно надавати переклад документів на візу (на англійську мову або мову країни, в яку Ви їдете). У разі якщо Ви в перший раз займаєтеся оформленням візи, краще звернутися до професіонала, який зможе все пояснити і застерегти Вас від небажаної відмови.

Переклад документів на візу

Отже, Ви зібрали пакет необхідних документів (паспорта, довідки з роботи/навчання/банку, свідоцтва про шлюб/розлучення/народження, копії трудових книжок, і фотографії), а також заповнили візову анкету. Наступний крок - запис на співбесіду для подачі документів. Наша порада - при можливості, користуватися послугами Візового центру (ви заплатите більше, але зате шансів, що у Вас не приймуть документи через якусь дрібницю - менше).

Наше бюро перекладів в Києві з радістю Вам допоможе з перекладом візових документів, консультацією за правилами оформлення візи, а також нотаріальним завіренням перекладу. Ми працюємо в рекордно стислі терміни, адаптуємося під Ваші бажання і можливості, так як ми цінуємо і поважаємо кожного нашого клієнта.

консультация юриста бесплатно Кроме этого, у автолюбителей зачастую возникают сложные ситуации с органами, осуществляющими контроль за дорожным движением - ГИБДД, при которых сотрудники ДПС на незаконном основании оформляют протокол о нарушении ПДД и привлекают автовладельца к административной ответственности. Данные виды споров решаются в судебном порядке и приносят множество не приятных впечатлений. Основная цель автоюриста - это качественная защита прав автолюбителей.

e01f7350