Кожен сучасний житель нашої країни є активним споживачем різного виду техніки, як побутової, так і автомобільної. Ми оточуємо себе великою кількістю продукції, яка прискорює процес збирання, приготування їжі, пересування - автоматизовані пристрої полегшують наші щоденні турботи. Будь-яка техніка вимагає правильної експлуатації, а переклад інструкцій часто викликає труднощі, адже більшість техніки виготовляється за кордоном. Звичайно, часто виробник надає і російський переклад, але більш розширені «мануали», як правило, пишуться на мові самого виробника. Якщо ви не впевнені як правильно експлуатувати пристрій, а в що додається книжці нема переводу потрібного вам розділу, то радимо звернутися до послуг наших професіоналів. Компанія «Діалог-Київ» надає лінгвістичні послуги на високому рівні, в тому числі і переклад інструкцій. Як відомо, документація подібного роду відрізняється великою кількістю технічних термінів і жоден безкоштовний онлайн-сервіс не дасть вам правильний переклад рідкісних слів. Радимо не витрачати свій час даремно і замовити письмовий переклад у нас прямо зараз.

На сайті ви знайдете номер телефону. Ми також будемо раді вам побачити в нашому офісі. Всі бажаючі можуть поставити запитання до нашого менеджера. Як бачите, оформлення замовлення не займе у вас багато часу. Доставка здійснюється будь-яким зручним для вас способом - в електронному вигляді або друкованим. Ми готові відправити ваше замовлення додому або офіс кур'єром.

Переклад документації та інструкцій

Якщо вас цікавить переклад документації іншого напрямку, то це не проблема для команди наших фахівців. Варто зазначити, що ми співпрацюємо з дипломованими фахівцями, викладачами та працівниками лінгвістичних кафедр - це значить, що над вашим замовленням буде працювати людина, яка найбільш компетентний в заданій спеціалізації. В спектр наших послуг входить переклад документації технічного напряму, медичного, правового та багатьох інших. До нас можуть також звернутися автори статей і письменники - ми на вищому рівні переведемо тексти літературних творів.

Ми впевнені, що наші низькі ціни порадують вас. Для того, щоб отримати знижку на той чи інший вид послуг потрібно скористатися поточної акцією або спеціальною пропозицією. Клієнти, які замовляють у нас великий обсяг робіт або приводять своїх друзів будуть раді дізнатися, що для них у нас працює дисконтна програма.

Замовники, які бажають виїхати в подорож або змінити місце проживання часто стикаються з проблемами перекладу документів для візи. Ми готові допомогти вам в цій справі, адже крім усього, маємо великий досвід співпраці з нотаріальними конторами. Довірте нам процедуру по апостилю, нотаріальному посвідченню перекладу і легалізації документів.