Якщо ви бажаєте працювати або навчатися в іншій країні, то вам напевно знадобиться нотаріальний переклад диплома. Будь важливий документ, отриманий в рідній країні не може бути визнаним в інший без перекладу, що має юридичну цінність. Ми готові допомогти всім тим, хто бажає відвідати іншу країну. Наші дипломовані фахівці в найкоротші терміни вироблять грамотний переклад офіційної документації з дотриманням всіх правових норм. Можете не переживати з приводу збору пакету документів для візи - ми з особливою уважністю поставимося до переведення ваших документів, паспорта і різних свідчень. Замовити будь-яку послугу в бюро перекладів «Діалог-Київ» - означає довірити копітку і складну роботу з перекладу важливих паперів фахівцям, які найбільш грамотно розберуться з особливостями правового і ділового перекладу. Нотаріальний переклад свідоцтва або диплома вимагає особливих знань, дотримання нормативів і уважності. Якщо ви не володієте достатніми знаннями, то ми готові зробити все за вас.

ЯК ЗАМОВИТИ НОТАРІАЛЬНИЙ ПЕРЕКЛАД ДИПЛОМА?

Відвідайте особисто наш офіс в центрі Києва, щоб замовити письмовий переклад диплома. Жителі інших міст України будуть раді дізнатися, що ми готові співпрацювати віддалено і надати послугу переказу по телефону. Ми робимо все, щоб нашим клієнтам було зручно - кур'єрська доставка готових замовлень порадує тих, хто хоче заощадити свій час і отримати роботу на дому або в офісі. Крім всіх послуг ми також допоможемо вам зробити апостиль, нотаріальне завірення та легалізацію документів.

Нотаріальний переклад диплома та свідоцтва

ВАРТІСТЬ НОТАРІАЛЬНОГО ПЕРЕКЛАДУ СВІДЧЕННЯ

Низькі ціни є одним з найважливіших наших переваг. Слідкуйте за спеціальними пропозиціями на сайті - ми готові дати дисконт постійним замовникам. Приводьте друзів і також отримуйте відчутну знижку на наші послуги.

Всі знають важливість збору документів для візи. Не варто ризикувати і намагатися самостійно перевести офіційні документи - в них міститься багато спеціальний термінів і абревіатур, грамотно розібратися з якими зможе тільки професіонал. Наші фахівці впораються з завданням будь-якої складності і напрямку, будь то складний технічний переклад або літературний. Ми також переведемо за вас медичні тексти, правові та багато інших. Наш досвід спілкування з юридичними фірмами дозволяє виконувати замовлення з дотриманням всіх необхідних норм. Замовте переклад прямо зараз, зв'язавшись з нами по телефону або завітавши до офісу.