Якщо вам потрібен нотаріально завірений переклад паспорта, то наша компанія готова виконати весь комплекс необхідних для цього процедур. Ми маємо великий досвід спілкування з юридичними компаніями і зможемо вам допомогти в даному питанні, а також займаємося легалізацією документів. Переклад паспорта на іноземну мову, це вкрай відповідальна справа, що вимагає великої кількості зосередженості та уваги. Ми проводимо особливу перевірку кожного документа не одним фахівцем. Крім точного і грамотного перекладу також у багатьох випадках потрібно нотаріальне завірення, що також входить в наші послуги. Вам не доведеться відвідувати заради цього кроку кілька інстанцій. Якщо ви бажаєте заощадити сили і час, то звертайтеся в наше бюро перекладів Діалог-Київ. Засвідчення проводиться кваліфікованими нотаріусами, з якими ми співпрацюємо.

Виконаємо переклад паспорта

Звернутися до нас ви можете за вказаними на сайті телефонами. Наш контактний номер, вказаний на сторінці, працює для клієнтів з 10 до 18 годин. Менеджер готовий проконсультувати вас з будь-якого питання, а також обговорити ціни і терміни здачі замовлення. У нас доступна послуга кур'єрської доставки готових замовлень для клієнтів, які хочуть отримати готову роботу, не виходячи з дому чи офісу.

Нотаріально завірений переклад паспорта

Крім послуги нотаріально завіреного перекладу паспорта, ми також готові взятися за письмовий переклад тексту будь-якої складності і напрямку. Багато зарубіжних служб та посольств вимагають пакети важливих паперів з точним перекладом. Не кожна людина зможе самостійно перевести велику кількість спеціальних термінів і абревіатур. Не варто ризикувати своєю репутацією і використовувати для таких важливих справ, як наприклад, відкриття візи, переклад за допомогою безкоштовного онлайн-сервісу. У нашому бюро працюють співробітники, які мають високу кваліфікацію в сфері філології та лінгвістики, а кожен документ ретельно перевіряється. Можете не турбуватися про своє замовлення - ми проведемо роботу над ним на вищому рівні.

Ціни нотаріально завіреного перекладу

Наші ціни не є високими і приємно здивують вас, а наявність на сайті постійних бонусних акцій і спеціальних пропозицій - це запорука того, що багато хто зможе отримати приємну знижку. Ми розуміємо, що кожен бажає заощадити свій час, сили і з комфортом отримати готове замовлення в обумовлені терміни. Нашим завданням є якісне виконання перекладу і доставка вам найбільш зручним чином. Звертайтеся до нашого бюро перекладів на Хрещатику, і ви залишитеся задоволені якістю обслуговування!