Перетворіть Ваші потреби в реальні результати!

ДІАЛОГ-КИЇВ прийде Вам на допомогу, надаючи широкий спектр послуг: письмові переклади, усні переклади, комплексне обслуговування конференцій, видавничі проекти, туристичні послуги.

Адреса:
Україна, Київ, 01024
бул. Тараса Шевченка,
буд. 1Б оф.12

Усний переклад:
abc@dialogkyiv.com.ua
dialog.office@gmail.com
Тел: +38 (050) 335-0263
Тел: +38 (044) 221-7709

Конференції:
abc@dialogkyiv.com.ua
dialog.office@gmail.com
Тел: +38 (044) 221-7709

Письмовий переклад:
translat@dialogkyiv.com.ua
dialog.work@gmail.com
Тел: +38 (050) 311-5937
Тел: +38 (044) 221-7708

Заходите и мы обязательно подберем для вас самый оптимальный массажер простаты.. Делает только врач. Прямой– проводится пальцем или массажером для простаты. Непрямой– проводится с помощью комплекса специальных упражнений.

e01f7350

Бюро перекладів «Діалог-Київ» - це висококваліфіковані лінгвісти та перекладачі. Агентство перекладів «Діалог-Київ» допоможе розібратися з труднощами, які можуть початися в разі ведення бізнесу із зарубіжними партнерами, підтримки міжнародних відносин, зарубіжних поїздок, оформленні та посвідченні різних документів.

Потрібен перекладач - звертайтеся до нас!

Якщо Вам знадобився перекладач в Києві, ми можемо надати будь-які види перекладацьких послуг. Кожен співробітник компанії «Діалог-Київ» або кваліфікований дипломований професіонал, або носій мови, який знає всі тонкощі володіння нею. Будь який перекладений текст сумлінно вичитується редактором перед відправкою замовнику, щоб переклад відповідав стандартам оформлення та якості, встановленим нашим агентством.

Якщо в ході співпраці у Вас виникнуть питання або буде потрібна допомога, менеджери нашого агентства перекладів в Києві завжди нададуть грамотну і докладну допомогу. Разом ми завжди знайдемо спосіб вирішити будь-яку проблему швидко і якісно.

Менеджер зі співробітництва з корпоративними замовниками завжди пам'ятає Ваші побажання і особливості замовлень, тому наше партнерство завжди максимально легке та ефективне. Співпрацюючи з нами, Ви не згадаєте про проблеми з оформленням документів. Ми впораємося з цими проблемами самостійно.

Чому ми надійний центр перекладів

Ми розуміємо, що дуже часто потрібні гарантії конфіденційності при наданні перекладацьких послуг. У цьому питанні можете повністю довіритися агентству перекладів «Діалог-Київ».

Так що можете не сумніватися, що довірена Вами нам інформація не вийде за межі нашого агентства. Підтвердити це можуть безліч позитивних відгуків отриманих від наших клієнтів які замовляли у нас такі послуги, як письмовий переклад і усний переклад.

Підсумовуючи сказане вище, скажімо так: якщо виникла потреба в агентстві перекладів або потрібен перекладач, то наша компанія здатна надати якісні послуги в розумні терміни за помірною ціною.

З центром перекладів «Діалог-Київ» Ви ніколи не переплатите і у Вас буде якісний і швидкий результат. Ми забезпечимо виконання замовлення у встановлені договором терміни.

Для більш докладної інформації про кожен вид послуг, що надається нашим агентством послуг відвідайте відповідний розділ сайту www.dialogkyiv.com.ua

Ми завжди раді новим клієнтам і співпраці з Вами. Звертайтеся в наш центр перекладів прямо зараз!