Як отримати дозвіл на державні закупівлі

На сьогодні всі державні закупівлі проводяться офіційно та прозоро. Більше немає можливості переводити кошти на інші рахунки, маніпулювати потенційними виконавцями та потім зовсім не платити їм за роботу. В цьому плані в Україні більше немає корупції, й усе це завдяки системі Prozorro.

Детальніше про отримання дозволу

Спочатку необхідно забрати пакет тендерної документації та скласти кваліфікаційні вимоги до всіх потенційних учасників. Так кожен майбутній виконавець зможе прочитати, що саме йому пропонує замовник. Завдяки цьому не буде такого, що особа подала заявку, а потім її не влаштували умови, наприклад, працевлаштування. Все потрібно завчасно прописувати не тільки в документації, а й на сайті під час публікації тендерів.

Щоб система «Прозорро» надала дозвіл на державні закупівлі, необхідно показати тендерну пропозицію, документи, які зможуть підтвердити повноваження щодо намірів. Рекомендується зробити копію установчого документа, довести, що замовник сплачує податки та надати підтвердження відсутності умов для відмови участі у тендері та використання державних коштів.

Також потрібно буде підтвердити власну особу. Для цього достатньо завантажити копію паспорта або іншого документа, який може підтвердити інформацію. Після цього надається пам’ятка з технічними умовами тендерів.

Чому саме Prozorro?

Система державної закупівлі «Прозорро» користується великою популярністю. В нашій країні вона не має аналогів. Якщо підприємці або компанії бажають реалізовувати проєкти за державні кошти, то вони мають використовувати саме цей ресурс. Тільки так можна бути впевненим у тому, що організація не причетна до шахрайських схем. «Прозорро» гарантує надійність та безпеку. На сьогодні в цьому сегменті немає корупції, тому можна сміливо розпочинати різноманітні тендери.

Переваги Prozorro:

  • вільний доступ;
  • повноцінні звіти;
  • висока організація;
  • цілодобова технічна підтримка.

Щоб почати працювати в системі державної закупівлі, потрібно попередньо зареєструватися. Для цього існують різноманітні електронні майданчики. Можна обрати будь-який з варіантів. Наприклад, це може бути Українська універсальна біржа https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/elektronni-torg-areshtovanm-majnom-na-majdanchku-uub/. Ресурс відрізняється позитивними відгуками, підходить для кожного типу бізнесу. Він дуже простий, тому зі створенням облікового запису точно не повинно бути проблем. Завдяки простому функціоналу кожен витрачає до 10 хвилин на реєстрацію. Після того як потенційний користувач успішно пройде перевірку, він зможе розпочинати різноманітні тендери та використовувати функціональні можливості на 100%.

Рекомендується дуже серйозно підходити до вибору електронного майданчика. Справа в тому, що іноді аферисти намагаються зробити підробку та вимагають кошти за реєстрацію й передачу даних на сайт «Прозорро». Таких «послуг» точно не повинно бути. Якщо потенційний користувач помітить подібне, то йому слід просто одразу залишити сайт.